2/11/2017

BLACK HAT

Witajcie! Jak widzicie zaszła u mnie mała metamorfoza. Od zawsze kochałam elegancję i dalej w zupełności ją popieram. W związku z tym lubię się czasem trochę postarzyć, chodź pewnie z upływem lat będzie na odwrót. Tak jak przed chwilą wspomniałam o zmianie, chciałabym teraz zwrócić waszą uwagę na mój makijaż, bo to właśnie on jest tą nowością, a dokładnie moje brwi. Maluję się od niedawna, w zasadzie odkąd prowadzę bloga. Na początku były to tylko podkreślone rzęsy, niewielka ilość podkładu lub korektor. Z czasem starałam się dokładać coś nowego. Nie robię wszystkiego na raz, ale praktykuję dokładną naukę krok po kroku. Najpierw, jakiś czas temu, uczyłam się aplikować cienie, następnie równo nakładać pomadkę (chociaż dalej często mam z tym problem), a teraz zdecydowałam się na malowane brwi. Nie ukrywam, że jestem zadowolona z efektu. Jak zawsze nie rozstawałam się z moimi okularami, tak teraz spodobałam się sobie i bez nich. Owszem wyglądam troszkę starzej, ale dopóki jestem nastolatką nie przeszkadza mi to, a wręcz jest ciekawym doznaniem, zwłaszcza kiedy dowiaduję się, że ktoś znajomy mnie nie poznał. Jak widzicie makijaż bardzo zmienia człowieka. Jednak jestem zdania, że ,,co za dużo, to nie zdrowo", dlatego robię go tylko na ważniejsze wyjścia.

Przede mną jeszcze wiele nauki, zwłaszcza jeżeli chodzi o konturowanie twarzy, ale mam nadzieję, że uda mi się to osiągnąć już w niedługim czasie. Pamiętajcie próba nie strzelba, a każde małe potknięcie, uczy jakich błędów nie popełniać w przyszłości. Od razu zaznaczam, że nie tyczy się to tylko makijażu, ale i wielu innych spraw w naszym życiu. Całuje was mocno. Do następnego...

coat - F&F
sweater - H&M


'7 komentarzy:

 1. Bardzo ładnie wyglądasz! Świetna stylizacja.

  OdpowiedzUsuń
 2. Pięknie wyglądasz :) obserwuje i pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ślicznie wyglądasz:0 Zakochałam się w twoich włosach !
  MÓJ BLOG - KLIK

  OdpowiedzUsuń
 4. Wyglądasz nieziemsko :)
  Pozdrawiam Niecoinna

  OdpowiedzUsuń
 5. Super post, świetnie napisane!

  Zapraszam również do mnie kochana ;*

  http://loveshinny.pl

  OdpowiedzUsuń
 6. bardzo Ci pasuje ten kapelusz :)
  zapraszamy w wolnej chwili :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Wyglądasz uroczo, kapelusik dodał stylizacji charakteru. Jeśli chodzi o konturowanie twarzy, to dla mnie czarna magia.

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Bo ogranicza nas tylko umysł , Blogger